Galatasaray 21-22 Nike Formaları TANITILDI

Galatasaray 21-22 Nike Kits RELEASEDGalatasaray 21-22 Nike Formaları

Galatasaray’ın yeni sezon iç saha ve deplasman formaları tanıtıldı. Geçtiğimiz sezon olduğu gibi bu sezon da “stadium” formalar satışa çıkmadı. “Supporter Tee” formaların fiyatı ise 399 TL oldu.

Galatasaray’ın yeni iç saha forması Galatasaray için oldukça marjinal sayılabilecek bir tasarım ile geliyor. Diyagonel parçalının ilham kaynağı ise Galatasaray tribünleri. “Dalganan parçalı bayrak” imgesi Nike’ın önümüzdeki sezon için hazırladığı günlük ürünlerde karşımıza çıkarken, iç saha formasının çıkış noktası da burası.

Galatasaray’ın yeni deplasman forması siyah renkte. Göğsünde sarı ve kırmızı renklerden oluşan yatay şerit bulunan formada oval forma geçildiğinden beri ilk kez Galatasaray logosu siyah arkaplan ile kullanıldı. Galatasaray’ın yeni alternatif forması “Sail” ismindeki krem renkte olacak. Formada Nike logosu ile isim ve numara baskıları “Habenaro Red” ismindeki kırmızı tonunda uygulanacak. Galatasaray sarısı olarak kullanılan “Vivid Orange” tonu ve siyah renk de formada detay rengi olarak kullanılacak.