Galatasaray 21-22 Nike Formaları

Galatasaray 21-22 Nike KitsGalatasaray 21-22 Nike Muhtemel Formaları

formacast aktüel’in üçüncü bölümünde galatasaray’ın 2021-2022 sezonunda kullanacağı formalar hakkındaki yeni bilgileri, iç saha ve deplasman formalarının tahmini çizimlerini, alternatif formaya dair en güncel bilgileri, antrenman formalarını, seremoni ceketini ve maç önü formasını paylaşıyoruz.

Galatasaray 2021-22 Nike yeni sezon formalarına dair ilk bilgiler, esvaphane ve çubuklumag editörlerinin tahminleri ve yorumları ile birlikte formacast aktüel’de.

formacast aktüel, youtube forma kanalında.Galatasaray’ın yeni iç saha forması Galatasaray için oldukça marjinal sayılabilecek bir tasarım ile gelecek. Diyagonel parçalının ilham kaynağı ise Galatasaray tribünleri. “Dalganan parçalı bayrak” imgesi Nike’ın önümüzdeki sezon için hazırladığı günlük ürünlerde karşımıza çıkarken, iç saha formasının çıkış noktası da burası.

Galatasaray’ın yeni deplasman forması siyah renkte olacak. Göğsünde sarı ve kırmızı renklerden oluşan yatay şerit olmasını beklediğimiz formada oval forma geçildiğinden beri ilk kez Galatasaray logosu siyah arkaplan ile kullanılacak. Galatasaray’ın yeni alternatif forması “Sail” ismindeki krem renkte olacak. Formada Nike logosu ile isim ve numara baskıları “Habenaro Red” ismindeki kırmızı tonunda uygulanacak. Galatasaray sarısı olarak kullanılan “Vivid Orange” tonu ve siyah renk de formada detay rengi olarak kullanılacak.