Galatasaray 21-22 Nike İç Saha Forması TANITILDI

Galatasaray 21-22 Nike Home Kit RELEASEDGalatasaray 21-22 Nike İç Saha Forması

Galatasaray’ın yeni iç saha forması Galatasaray için oldukça marjinal sayılabilecek bir tasarım ile geliyor. “Diyagonal parçalı” olarak adlandırabileceğimiz forma bu stile adını veren “Monaco tarzı” formaya göre çapraz bantı ters bir yerleşime sahip.

Diyagonel parçalının ilham kaynağı ise Galatasaray tribünleri. “Dalganan parçalı bayrak” imgesi Nike’ın önümüzdeki sezon için hazırladığı günlük ürünlerde karşımıza çıkarken, iç saha formasının çıkış noktası da burası.

Galatasaray’ın yeni iç saha forması son yıllarda sıkça rastladığımız şekilde sarı ağırlıklı olacak. Galatasaray 2021-22 Nike iç saha forması, Nike’ın yeni sezon kalıbı ve yeni teknolojileriyle birlikte gelecek. Nike’ın son sezonlarda maç formaları için kullandığı “Vapor” isimlendirmesi gelecek sezondan itibaren yerini “Dri-Fit Advance” ifadesine bırakacak.Galatasaray’ın yeni sezon parçalı iç saha forması kırmızı şort ve sarı ağırlıklı çorap ile kombinlenecek.

Galatasaray 21-22 parçalı iç saha formasının genel satışa sunulacak olan düşük kalite “Supporter Tee” versiyonunun resmi satış fotoğraflarını da aşağıda görebilirsiniz.Galatasaray 21-22 Nike İç Saha Kaleci Forması

Galatasaray 21-22 Nike iç saha kaleci forması, Nike’ın yeni sezon ortak kaleci kalıbında tasarlandı. İki farklı yeşil tonunun kullanıldığı forma, “Supporter Tee” olarak satışa sunuldu.

Galatasaray 21-22 Nike İç Saha Seremoni Ceketigalatasaray’ın 21-22 iç saha formasına dair yorumlar, deplasman formasının ilk tahmini çizimi, alternatif formaya dair en güncel bilgiler, antrenman formaları, seremoni ceketi ve maç önü forması formacast aktüel’de!

formacast aktüel, youtube forma kanalında.