Galatasaray 20-21 Nike Formaları Tanıtıldı! | %55 Rekor Zam!

Galatasaray’ın yeni sezon formaları tanıtıldı!Galatasaray 20-21 Formaları

Galatasaray yeni sezonda parçalı, siyah ve sarı formalar kullanacak. Parçalı ve siyah formada sezonun temasına paralel olarak fırça desenleri kullanılırken, alternatif formada ise Nike Elite ortak serisinin bu sezonki teması nedeniyle AIR Max ayakkabılardan esinlenildi. İç saha ve deplasman formaları satışa sunuldu. Alternatif formanın ise Eylül ayında satışa çıkmasını bekliyoruz.Replika Formalar Satışa Çıkmadı | %55 Rekor Zam!

Galatasaray’ın yeni sezon formalarının geçtiğimiz sezon 249 TL’ye satılan “Stadium” replika versiyonları satışa çıkmadı. Geçtiğimiz sezon 179 TL’den satılan “Supporter Tee” düşük kalite taraftar tişörtleri; bu sezon yüzde %55 zamlanarak, 279 TL’den forma olarak satışa çıktı.

Galatasaray 20-21 İç Saha Forması

Galatasaray’ın yeni iç saha forması, gelecek sezon tüm üreticilerde göreceğimiz “sanat” temasına uygun olarak fırça darbesi desenleriyle oluşturulmuş bir parçalı forma. Yalnızca supporter versiyonu satışa çıkan iç saha formasının aslında sırtında da desen bulunuyor. Ayrıca forma, satışa çıkan supporter formada bulunmayan; yaka arkasında bir çentik ve zigzag yan bantlara da sahip.

“Sarı ve kırmızının buluştuğu parçalı çizgisi, Galatasaray taraftarının takımla buluşmasından çıkan alevi temsil ediyor. Yeni tasarım, parçalının taraftarın tutkusunu ve ateşini tam yansıtması amacını taşıyor.” 

Galatasaray 20-21 Deplasman Forması

Galatasaray’ın yeni deplasman formasında da fırça desenleri bulunuyor. Kırmızı fırça desenleriyle alev görünümü oluşturulan siyah forma, sarı detaylarla tamamlanıyor. Yalnızca supporter versiyonu satışa çıkan deplasman formasının aslında kollarında ve sırtında da desen bulunuyor. Ayrıca forma, satışa çıkan supporter formada bulunmayan; arkaya doğru genişleyen bir V yakaya ve zigzag yan bantlara da sahip.

“Dış saha forması da ateş temasından ilham almaya devam ediyor. Taraftarın karanlıkta yaktığı meşaleden esinlenilen tasarım ateşin kıvılcımlarını barındırıyor. İlk defa Galatasaray logosu siyah monokrom şeklinde tasarlanmış arma ile formanın üstünde yerini alıyor.”

Galatasaray 20-21 Alternatif Forması

Galatasaray 20-21 Alternatif Forması Sızdı!

Galatasaray’ın yeni alternatif forması, Tn AIR serisine ait ürünlerden “Air Max Plus Tn Air Ultra Tiger” modelinden ilham alıyor.