Galatasaray 20-21 Alternatif Forması Sızdı!

Galatasaray’ın 2020-2021 sezonunda kullanacağı yeni alternatif forma sızdı!Galatasaray 20-21 Alternatif Forma

Galatasaray’ın yeni alternatif forması Footy Headlines tarafından sızdırıldı.  Bu sızıntıyı sizin için 3 boyutlu olarak canlandırdık.*Bu çizimler victorieux tarafından esvaphane için hazırlanmıştır. Tahmin içermektedir ve son ürünü yansıtmayabilir.Galatasaray’ın yeni alternatif formasına dair çok daha fazla bilgi, esvaphane ve efsaneçubuklu editörlerinin yorumları formacast’in üçüncü bölümünde.

formacast youtube’de, forma kanalında.Galatasaray 20-21 Alternatif Forma | İlk Bilgiler 

Galatasaray’ın yeni alternatif forması, uzun yıllar sonra sarı renkte olacak. Forma, Galatasaray’ın iç saha formasında kullanılan kırmızı tonundan farklı bir ton olan “Chile Red” ismindeki somona çalan kırmızı tonuyla tamamlanacak. Bu rengi, formaya ait antrenman ürününde de görmek mümkün. Swoosh ve baskılar ise siyah renkte olacak. Formanın şortu sarı, konçları ise kırmızı renkte olacak.Galatasaray 20-21 Alternatif Forma Seremoni CeketiSeremoni ceketinde dikkat çeken bir diğer detay ise sol kolda yer alan “Gs GALA” logosu. Bu logo aslında Nike AIR Max’in alt serisi olan Tn AIR’a ait. Bu logonun daha önce Tottenham Hotspur için “Th SPURS” şeklinde özelleştirildiğini ve özel sezon ürünleri çıkarıldığını görmüştük. Benzer bir kullanım önümüzdeki sezon Galatasaray için de söz konusu olacak.

Tn AIR serisine ait ürünlerden “Air Max Plus Tn Air Ultra Tiger” ise Galatasaray’ın formasına benzer renk kombiniyle dikkat çekiyor.