Rusya 2018 Dünya Kupası İç Saha Forması SIZDI Russia 2018 World Cup Home Shirt LEAKED

Adidas’ın Dünya Kupası için hazırladığı iç saha formalarını tanıtmasına az bir süre kala formaların resmi satış görselleri de sızmaya başladı.

Rusya İç Saha Forması

Yeni iç saha formasının geçmişi Rusya’nın Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği olduğu döneme, 80’lerin sonunda giyilen formaya dayanıyor. 

O dönem giyilen formanın yeni bir tasarım fikri eklenmeden direk kopyalanmasıyla oluşan bu formayı o dönem olduğu gibi bu sezon da Adidas giyen bir çok takımda görmemiz mümkün.

Rusya’nın yeni iç saha forması da diğer Adidas formalarda olacağı gibi authentic versiyonlarda “curved” bel kesimine sahip olacak. Taraftarlara satılan replika formalarda ise bel kesimi alışık olduğumuz biçimde.

Adidas’ın 2018 Dünya Kupası formalarıyla birlikte tanıtacağı yeni bir de teknoloji var. Bu teknolojinin adı “climachill”. Bu teknolojiyi authentic formalarda görme imkanımız olacak. Replika formalar ise “climalite” kumaşlar ile geliyor. adizero ve climacool kumaşların şimdilik rafa kalktığını söyleyebiliriz.

Rusya’nın yeni iç saha forması alışık  olduğumuz üzere beyaz şort ve kırmızı konç ile kombinlenecek. Konçtaki mavi detaylar şüphesiz formaya iyi bir hava katmış.

Adidas’ın yeni iç saha formalarını 6 Kasım Pazartesi tanıtmasını bekliyoruz.