Real Madrid, Manchester United, Bayern Munich, Juventus Third Jerseys Colors & UCL Balls LEAKED

Adidas’ın 2018-19 sezonu için hazırladığı alternatif formalara dair ilk bilgiler, Şampiyonlar Ligi’nin yeni topuyla birlikte sızdı.

Adidas 2018-19 Champions League Ball 

Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde kullanılacak olan maç topu, alışılagelmişin dışında lacivert hakimiyetindeki tasarımıyla karşımıza çıkıyor.

Manchester United 18-19 Third Jersey

Manchester United’ın yeni sezonda giyeceği alternatif formanın ana renkleri “Collegiate Navy” ve “Night Navy” detay rengi ise “Matte Gold” olacak. Formaya ait yan ürünlerden olan Şampiyonlar Ligi topunu ise aşağıda görebilirsiniz.

Real Madrid 18-19 Third Jersey

Real Madrid’in yeni sezonda giyeceği alternatif formanın ana renkleri “Real Coral” ve “Vivid Red” detay rengi ise beyaz olacak. Formaya ait yan ürünlerden olan Şampiyonlar Ligi topunu ise aşağıda görebilirsiniz.

Bayern Munich 18-19 Third Jersey

Bayern Münih’in yeni sezonda giyeceği alternatif formanın ana renkleri “Utility Blue” ve “Raw Steel” detay rengi ise beyaz olacak. Formaya ait yan ürünlerden olan Şampiyonlar Ligi topunu ise aşağıda görebilirsiniz.

Juventus 18-19 Third Jersey 

Juventus’un yeni sezonda giyeceği alternatif formanın ana renkleri siyah ve “Carbon” detay rengi ise “shock yellow” olacak. Formaya ait yan ürünlerden olan Şampiyonlar Ligi topunu ise aşağıda görebilirsiniz.