Galatasaray 22-23 İç Saha Forması SIZDI

Galatasaray 22-23 Nike Home Kit LEAKEDGalatasaray 22-23 Nike İç Saha Forması

Galatasaray’ın gelecek sezon değil daha sonraki sezon, yani 2022-23 sezonunda kullanacağı yeni Nike iç saha forması Gol de Sergio ve ofoball tarafından sızdırıldı. Çizgisel olarak üretilmiş iki adet aslan grafiğine sahip olan forma siyah detaylarla tamamlanıyor. Nike x Galatasaray işbirliğinde iç saha formaları için daha önce siyah yaka kullanımını gördüysek de, siyah swoosh kullanımı bu birliktelik için bir ilk olacak. Detaylarla uyumlu olarak Galatasaray arması da siyah arkaplanlı olarak kullanılacak.

2022-23 sezonunda Nike kalıpları Dünya Kupası senesi olmasının da etkisiyle büyük değişikliklere gidecek. Galatasaray 22-23 Nike iç saha forması da yeni Nike kalıplarından birisi ile gelecek. Ayrıca forma siyah şort ve siyah konç ile tamamlanacak.2022-23 sezonu için henüz çok erken olduğunu düşünüyorsanız, Galatasaray’ın gelecek sezon yani 2021-22 sezonunda kullanacağı iç saha formasına da göz atabilirsiniz.

Galatasaray 21-22 Nike İç Saha Forması SIZDI

* Bu sayfadaki çizimleri oluşturmak için kullanılan bilgiler ofoball ve gol de sergio’ya aittir. esvaphane’nin bu sızıntıyla herhangi bir bağı yoktur.