Galatasaray 22-23 İç Saha Forması TANITILDI

Galatasaray 22-23 Nike Home Kit RELEASEDGalatasaray 22-23 Nike İç Saha Forması

Galatasaray 22-23 Nike İç Saha Forması “Supporter Tee”

Galatasaray’ın 2022-23 sezonunda kullanacağı yeni Nike iç saha forması sızdı. Çizgisel olarak üretilmiş iki adet aslan grafiğine sahip olan forma siyah detaylarla tamamlanıyor. Nike x Galatasaray işbirliğinde iç saha formaları için daha önce siyah yaka kullanımını gördüysek de, siyah swoosh kullanımı bu birliktelik için bir ilk olacak. Detaylarla uyumlu olarak Galatasaray arması da siyah arkaplanlı olarak kullanılacak.

2022-23 sezonunda Nike kalıpları Dünya Kupası senesi olmasının da etkisiyle büyük değişikliklere gidecek. Galatasaray 22-23 Nike iç saha forması da Nike’ın yeni sezon kalıbı ile geliyor. Ancak taraftarlara satılacak olan “Supporter Tee” formalar, bisiklet yakaya ve reglan kol kesimine sahip.Sırtı sarı renkte olacak siyah detaylı parçalı forma, siyah şort ve konçlarla tamamlanacak.

Galatasaray 22-23 Nike parçalı iç saha çocuk forması “stadium” versiyonu resmi satış fotoğrafları sızdı! Futbolcuların giyeceği “Dri-Fit ADV” maç formaları da bu kalıba sahip olacak.Galatasaray 22-23 Nike Kaleci Formasıgalatasaray 22-23 iç saha ve deplasman formaları, yeni sezon formalarının fiyatları, seremoni ceketi, antrenman formaları ve yeni sezon ürünleri formacast aktüel’de!

formacast aktüel, youtube forma kanalında.