SON GÜNCELLEME! | Galatasaray 19-20 Parçalı İç Saha Forması SIZDI!

Galatasaray’ın önümüzdeki sezon kullanacağı parçalı iç saha formasının resmi satış fotoğrafları da sızdı.Galatasaray 2019 – 2020 İç Saha Forması Resmi Satış FotoğraflarıGalatasaray 2019-2020 I96 Anthem Jacket | Home

Gelecek sezon seremoni ceketi olarak kullanılacak I96 serisi aynı zamanda formalar hakkında da bize çeşitli ipuçları veriyor. Galatasaray’ın seremoni ceketi de formada ton farkıyla oluşturulmuş çubuklu görünümü ve siyah detayları gösteriyor.

Galatasaray 2019 – 2020 İç Saha Forması

Galatasaray’ın yeni parçalı forması ton farkıyla oluşturulmuş çubuklu desenlerden oluşacak. Formanın ana detay rengi siyah. Formanın şort ve konçlarının da siyah olması çok yüksek bir ihtimal. Formanın ikinci şortu ise kırmızı renkte olacak. Edindiğimiz yeni bilgiler ışığında Galatasaray’ın yeni iç saha forması için tahmini çizimimizi güncelliyoruz. Edindiğimiz bilgiler ışığında yaptığımız bu çizimin bir tahmin olduğunu hatırlatmakla beraber formanın büyük ölçüde bu şekilde görüneceğini de söyleyebiliriz. Ayrıca bu çizimin bu forma için yaptığımız son çizim olduğunu, forma resmen tanıtılana kadar çok büyük bir sürpriz olmazsa güncellenmeyeceğini, dolayısıyla elimizdeki bilgilerle ortaya çıkan nihai sonuç olduğunu belirtelim.

Galatasaray’ın yeni parçalı forması, UEFA Kupası şampiyonluğunun 20. yılına ithafen kupanın kazanıldığı sezon giyilen iç saha formasından esinlenilerek tasarlandı. O sezon giyilen çubuklu iç saha formasıyla aynı sayıda çubuk, Galatasaray’ın yeni parçalı formasına işlendi. Formanın yakasının siyah olmasının sebebinin de ilham alınan formanın füme yakası olduğunu söyleyebiliriz.Son iki sezondur parçalı formanın arkasını sarının egemenliğine teslim eden Nike, 2019-2020 sezonundan itibaren kırmızı sırta geri dönüyor. Taraftar formalarının arkası sızan resmi satış fotoğraflarında görüldüğü üzere tamamen kırmızı olacakken, futbolcuların giyecekleri formaların bel kısmında parçalı deseni olacak mı henüz bilmiyoruz.

Galatasaray’ın yeni iç saha forması, Nike’nin gelecek sezon için tasarladığı yeni Vapor kalıbıyla gelecek. Yeni kalıbın dikkat çeken yanları koluçlarının geri dönmüş olması ve klasik yakaları andıran yeni yaka stillerinin eklenmesi. Kalıbın diğer varyasyonlarını da önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşıyor olacağız. Ayrıca önümüzdeki sezon formaların gövdesinde yer alan desenleri sık sık kollarda da göreceğimizi ekleyelim.

Formanın olası siyah şort siyah konç kombininde nasıl görüneceğini de yaptığımız çizimlerle açıklamaya çalışalım.