GÜNCELLENDİ! | Galatasaray 19-20 Deplasman Forması SIZDI!

Galatasaray’ın önümüzdeki sezon kullanacağı deplasman forması sızdı.Galatasaray 2019-2020 Deplasman Forması

Galatasaray’ın yeni deplasman forması, en son 2010-2011 sezonunda gördüğümüz bej-krem tonlarında olacak. Galatasaray’ın yeni formasının Nike kartelasındaki resmi isimlendirmeleri ise “Desert Ore / Pepper Red” şeklinde.Edindiğimiz bilgiler ışığında yaptığımız bu çizimin bir tahmin olduğunu hatırlatmakla beraber formanın büyük ölçüde bu şekilde görüneceğini de söyleyebiliriz. 

Galatasaray’ın yeni deplasman formasının formayla aynı tonlarda şort ve konçlarla kombinleneceğini söylemek de mümkün.Galatasaray 2019-2020 Deplasman Forması I96 Ceketi

Nike’nin uzun seneler boyunca ürettiği N98 geçtiğimiz sezon rafa kaldırıldı ve bu ürünün yerine ritim desenli seremoni ceketleri üretildi. Önümüzdeki sezon ise Nike yeni bir seri ile karşımıza çıkıyor. I96 adı verilen bu seri takımların maçlardan önce giyecekleri seremoni ceketleri için kullanılacak. Galatasaray’ın yeni deplasman formasına ait seremoni ceketinin de formayla aynı renklerde ve formaya dair beklentilerimizle de örtüşecek şekilde desensiz olarak tasarlandığını görebiliyoruz.Forma hakkında neler düşünüyorsunuz? Bizimle gönderinin altındaki yorum kısmından, twitter’dan ve curiouscat’ten paylaşabilirsiniz.