Galatasaray 2018-19 Formaları SIZDI Galatasaray 2018-19 Shirts LEAKED

Forma piyasası gelecek sezona dair sızıntılarla giderek hareketlenirken Galatasaray’ın yeni formaları hakkındaki bilgi akışı da oldukça hızlandı.

Galatasaray 18-19 İç Saha Forması

Galatasaray’ın yeni iç saha forması, Nike kalıplarının önümüzdeki sene için elverdiği maksimum sadelikte olacak. Temel olarak “6 parçalı” olarak adlandırabileceğimiz formanın taraftar versiyonlarında bu yılın aksine sırt da parçalı olacak. Authentic formalarda ise yine bu yılın aksine arka tarafın belinde parçalı görünüm devam edecek. Numara ve isim için ayrılan alan ise sarı renkte olacak.

Galatasaray’ın yeni iç saha forması klasik kombine dönülerek beyaz şort ve kırmızı konç ile kombinlenecek.

Galatasaray 18-19 Deplasman Forması

Galatasaray’ın yeni deplasman forması iki yıllık aranın ardından yeniden siyah renkte olacak. Formanın detay renkleri ise tabii ki sarı ve kırmızı.

Edindiğimiz bilgilere göre formada swoosh, alışılagelmişin aksine kırmızı renkte olacak. Nike’nin önümüzdeki sezon için hazırladığı kalıbın temel taşlarından birisi olan kalp ritmi şeklindeki kol desenlerinin Galatasaray için en belirgin olarak vurgulanacağı forma bu forma. Bu desenlerin parçalı görünümü sağlanmak amacıyla bir kolda sarı, bir kolda ise kırmızı olmasını bekliyoruz. Yukarıda paylaştığımız çizimin haricinde formanın göğüsünde de bir detay olma ihtimali düşük de olsa mevcut. Formaya dair yeni bilgiler edindiğimizde çizimlerimiz de güncellenecektir.

Bu formaya ait yan ürünlerden olan “gym sack”i ise aşağıda görebilirsiniz.

Galatasaray 18-19 Alternatif Forması

Nike, Elit kategorideki takımları için ortak kalıptan forma yapmaya başladığından beri yani 4 sezondur “alternatif” isminin hakkını verecek renklerde formalar çıkaran Galatasaray; gelecek sezon için klasik renklerinden biri olan beyazı tercih etti. Detay renk olarak sarı kullanılırken swoosh ise kırmızı renkte olacak.

Bu forma için henüz elimizdeki bilgiler çok kısıtlı olsa da kafanızda bir fikir oluşturması amacıyla yaptığımız bu çizimi sizlerle paylaşıyoruz. Galatasaray’ın alternatif forması çok yüksek bir olasılıkla bu sezon da Elit kategori takımlarıyla aynı seriden olacak. Ancak Nike’nin bu sezon ortak bir tasarımdansa ortak bir tema belirleme ihtimali de var. “Efsane Çubuklu“ya göre formada İstanbul silueti olması muhtemel. Bu ihtimal de “Şehir” temalı bir üçüncü forma serisine işaret ediyor olabilir. Yeni bilgiler edindikçe bu forma için de çizimler güncellenecektir.

Ense Etiketi

Nike’nin her sezon için takımlara hazırladığı ense etiketlerinde Galatasaray için bu sezon Metin Oktay’a ithafen kral tacı şeklinde, parçalı görünümlü bir etiket tercih edilmiş. Etikette yazan slogan ise son yıllarda görmeye alıştığımız “İlklerin ve Enlerin Takımı” sloganı.

Galatasaray’ın yeni formaları hakkında neler düşünüyorsunuz? Lütfen bizimle paylaşın…