Fenerbahce 22-23 Puma Formaları TANITILDI

Fenerbahçe 22-23 Puma Kits RELEASEDFenerbahçe 22-23 Puma İç Saha Forması

Fenerbahçe 22-23 Puma çubuklu iç saha forması yenilikçi bir tasarım ile geliyor. Sarı-lacivert çubukların arasına beyaz şeritler yerleştirilen tasarım formanın kollarında da açı değiştirmeden kullanıldığından kollarda yatay çubuklar oluşuyor.

Klasik beyaz şort ve beyaz konç kombininin kullanılmasını beklediğimiz forma sezon içinde lacivert ve sarı şort ile de kombinlenebilir.

“Fenerbahçe S.K. 22/23 İç Saha Forması, 1907’de kulübün adına ilham veren ögelerden ilham alınarak tasarlandı: fener ve bahçe. Forma, sarı ve lacivert çubuklar arasında beyaz çizgilere sahip. Omuzların etrafında 360 derecelik bir açıyla yerleştirilen çubuklar, tarihi Fenerbahçe Feneri’nden gelen ışık huzmelerini temsil ediyor.”Fenerbahçe 22-23 Puma Deplasman Forması

Fenerbahçe 22-23 deplasman formasının ana rengi için açık sarı tercih edildi. Krem olarak da tanımlanabilecek zemin üzerine sarı kanarya tüyü desenlerinin basıldığı forma lacivert detaylarla tamamlanıyor.

“Fenerbahçe S.K. 22/23 Deplasman Forması ilhamını, kulübün simgesi olan Sarı Kanarya’dan alıyor. Parlak bir tasarıma sahip olan bu açık sarı forma, cesur ve gözleri üzerine çeken bir deplasman görünümü için lacivert şort ve sarı çoraplarla tamamlanıyor.”Fenerbahçe 22-23 Puma Alternatif Forması

Fenerbahçe 22-23 Puma alternatif forması damalı tasarım sahip. İki farklı lacivert tonu ile oluşturulan forma için yakada ve ensede sarı, baskılarda ise gümüş detay renk kullanıldı.

“Fenerbahçe S.K. 22/23 Üçüncü Forması taraftar kültüründen esinlenerek Şükrü Saraçoğlu Stadyumu’nun pankartlarında yer alan klasik damalı deseni yeniden yorumluyor. Lacivert desenler, daha hızlı bir futbol dokunuşu için hareketi simgeleyen bulanık bir tasarımla tamamlanıyor.”