Fenerbahçe 21-22 Puma Formaları TANITILDI

Fenerbahçe 21-22 Puma Kits RELEASEDFenerbahçe 21-22 Puma Formaları

Fenerbahçe’nin yeni forma sponsoru Puma oldu. Puma’nın Fenerbahçe için tasarladığı ilk formalar, Ülker Stadyumu’nda gerçekleştirilen imza töreninin ardından tanıtıldı ve satışa sunuldu. Fenerbahçe, gelecek sezon tanıtılan çubuklu iç saha forması ve gri deplasman formasın yanında lacivert bir alternatif forma da kullanacak. Bu formanın tanıtımı ise 19 Ağustos’ta Puma’nın diğer global takımlarıyla birlikte 19 Ağustos’ta “Legacy” lansmanıyla yapılacak. Bu forma; Manchester City, Milan, Dortmund gibi takımlarla birlikte görücüye çıkacak.

 Fenerbahçe 21-22 Puma iç saha formasında kullanılacak sarı tonu olarak “blazing yellow” seçilirken, lacivert tonu olarak ise “medieval blue” seçildi. Puma’nın yeni sezon kalıbıyla tasarlanan formada çubukların içine yerleştirilmiş palamut desenleri bulunuyor.

Fenerbahçe 21-22 Puma deplasman formasında ana renk olarak “glacier grey” isimli gri tonu ve beyaz kullanılırken, detay rengi olarak ise “medieval blue ” ismindeki mavi ile bronz kullanılacak. Kamuflaj desenine sahip formada Fenerbahçe arması da monochrome olarak kullanıldı.

Fenerbahçe’nin de dahil olduğu elit kategori takımların alternatif formalarında Puma yenilikçi bir tasarım kullanacak. Ortak kalıpta tasarlanan Puma 21-22 alternatif formalarında arma yerine kulüp isimleri kullanılırken armalar ise forma kumaşına tonal grafik şeklinde işlendi.Puma sponsorluğundaki takımlar önümüzdeki sezon, Puma kataloğunda yer alan “Team Ultimate” kalıbını kaleci forması olarak kullanacaklar.