YAKIN PLAN | Fenerbahçe 20-21 Adidas Formaları

Fenerbahçe’nin yeni sezon formalarını esvaphane ve efsane çubuklu editörleri değerlendirdi.Fenerbahçe 20-21 Adidas İç Saha Forması

Fenerbahçe’nin yeni sezon çubuklu forması, uzun yıllar sonra sarı sırtlı ve sarı ağırlıklı olarak tasarlandı. Geçtiğimiz sezonlara göre daha ince çubuklarla oluşturulan Fenerbahçe Adidas 20-21 iç saha forması, beyaz logolarla tamamlanıyor.

“Fenerbahçe’nin simgelerinden sarı kanaryaya adanan efsane çubuklu formanın ön tarafı sarı-lacivert çubuklu iken arka kısmı sarı ağırlıklı olarak tasarlandı. adidas’ın ikonik 3 bandıyla detaylandırılan çubuklu forma, ense bölümünde sarı kanarya desenine sahip.” 

Fenerbahçe 20-21 Adidas Deplasman Forması

Fenerbahçe’nin yeni sezon deplasman formasında Condivo 20 deseni ton farkı kullanılarak uygulandı. Altın renkteki Fenerbahçe 20-21 Adidas deplasman forması, lacivert detaylarla tamamlanıyor.

“Fenerbahçe’nin armasındaki palamut dalını ense bölümünde taşıyan deplasman forması, Fenerbahçe’nin 100. yılında giydiği altın rengi formadan ilham alınarak tasarlandı. Üzerindeki fırça darbe desenleri ise 2020 yılı moda dünyasındaki sanat akımından esinlenilerek uygulandı.”

Fenerbahçe 20-21 Adidas Alternatif Forması

Fenerbahçe’nin yeni sezon deplasman forması, dalga desenleriyle oluşturuldu. Lacivert Fenerbahçe 20-21 Adidas deplasman forması, altın detaylarla tamamlanıyor.

“Fenerbahçe’nin bir diğer simgesi Fenerbahçe burnundaki ışık saçan, Fenerbahçe’nin umut dolu geleceğini simgeleyen deniz feneri ise estetik bir çizimle 3. formada yer aldı. Deniz Feneri sembolü diğer semboller gibi formanın ense bölümünde bulunuyor. Bu forma, lacivert rengiyle derin denizleri ve üzerindeki dalga deseniyle Fenerbahçe’nin özgür ruhunu temsil ediyor.”Fenerbahçe 20-21 yeni sezon Adidas formalarına dair esvaphane ve efsane çubuklu editörlerinin değerlendirmeleri ve formalara puanları formacast’in altıncı bölümünde.

formacast, youtube forma kanalında.