Chelsea FC 19-20 İç Saha Forması SIZDI! Chelsea FC 19-20 Home Shirt LEAKED!

Chelsea’nin önümüzdeki sezon kullanacağı iç saha formasına dair ilk bilgiler sızdı, bu bilgiler ışığında biz de ilk çizimimizi sizinle paylaşıyoruz.Chelsea FC 2019-2020 I96 Anthem Jacket | Home

Gelecek sezon seremoni ceketi olarak kullanılacak I96 serisi aynı zamanda formalar hakkında da bize çeşitli ipuçları veriyor. Chelsea’nin seremoni ceketinin kollarında gördüğümüz şeritler, formada detay olarak kullanılacak.

The I96 which will be used as the anthem jacket next season, also gives us some hints about the jerseys. The strips that we see in the arms of this jacket will be used as detail on the uniform.Chelsea FC 2019-2020 Home Shirt | Prediction

Chelsea’nin yeni iç saha forması, Nike’nin gelecek sezon için tasarladığı yeni Vapor kalıbıyla gelecek. Yeni kalıbın dikkat çeken yanları koluçlarının geri dönmüş olması ve klasik yakaları andıran yeni yaka stillerinin eklenmesi. Kalıbın diğer varyasyonlarını da önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşıyor olacağız. Ayrıca önümüzdeki sezon formaların gövdesinde yer alan desenleri sık sık kollarda da göreceğimizi ekleyelim.

Chelsea’s new home jersey will come with a new Vapor template designed by Nike for next season. The remarkable aspects of the new template are the return of the armends and the addition of new collar styles that resemble the classic collars. We will be sharing with you the other variations of the template in the coming days. In addition, next season we will see on the arms the patterns that on the body.Chelsea’nin yeni forması kırmızı ve beyaz detaylarla süslenecek. Formanın yakasında ve kol uçlarında kırmızı ve beyaz şeritler olmasını bekliyoruz. Edindiğimiz bilgiler ışığında yaptığımız bu çizimin bir tahmin olduğunu hatırlatmakla beraber formanın büyük ölçüde bu şekilde görüneceğini de söyleyebiliriz.

Chelsea’s new jersey will be completed with red and white details. We expect to be red and white stripes on the cuffs and the collar. The drawing that making in the light of the information we have obtained is a prediction but we can say that the jersey will probably look like this way.

Son olarak, formanın mavi şort ve beyaz konç ile kombinleneceğini belirtmiş olalım.

Finally, jersey will be combined blue short and white socks.