Chelsea FC 19-20 Deplasman Forması SIZDI! Chelsea FC 19-20 Away Shirt LEAKED!

Chelsea’nin önümüzdeki sezon kullanacağı deplasman formasına dair ilk bilgiler sızdı, bu bilgiler ışığında biz de ilk çizimimizi sizinle paylaşıyoruz.Chelsea FC 2019-2020 Away Shirt | Prediction

Chelsea’nin yeni deplasman forması, Nike’nin gelecek sezon için tasarladığı yeni Vapor kalıbıyla gelecek. Yeni kalıbın dikkat çeken yanları koluçlarının geri dönmüş olması ve klasik yakaları andıran yeni yaka stillerinin eklenmesi. Kalıbın diğer varyasyonlarını da önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşıyor olacağız. 

Chelsea’s new away jersey will come with a new Vapor template designed by Nike for next season. The remarkable aspects of the new template are the return of the armends and the addition of new collar styles that resemble the classic collars. We will be sharing with you the other variations of the template in the coming days.Chelsea’nin yeni deplasman forması mavi ve kırmızı detaylarla süslenecek. Edindiğimiz bilgiler ışığında yaptığımız bu çizimin bir tahmin olduğunu hatırlatmakla beraber formanın büyük ölçüde bu şekilde görüneceğini de söyleyebiliriz.

Chelsea’s new away jersey will be completed with blue and red details. The drawing that making in the light of the information we have obtained is a prediction but we can say that the jersey will probably look like this way.