Beşiktaş 22-23 Adidas Formaları TANITILDI

Beşiktaş 22-23 Adidas Kits RELEASEDBeşiktaş 22-23 yeni sezon Adidas formalarına dair esvaphane ve efsane çubuklu editörlerinin değerlendirmeleri ve formalara puanları formacast’in sekizinci bölümünde.

formacast, youtube forma kanalında.

Beşiktaş’ın Adidas tarafından hazırlanan 2022-23 sezonu formaları taraftarların beğenisine sunuldu. Kulübün 120. yılını da kutlamaya başlayacağı bu özel sezonda, #SiyahBeyazınPeşinde sloganıyla formalarda; dürüstlük, tutku, tevazu, bağlılık ve geçmişe saygı gibi değerlere vurgu yapılıyor. Bu üç yeni forma, kulübün 120. kuruluş yılını karşılayacak forma seti olduğu için tüm formaların arkasında 120. yıl özel logosu yer alıyor.

Beşiktaş 22-23 Adidas İç Saha Forması

“Beşiktaş’ın iç saha formasında sadelik ön plana çıkarılırken siyah-beyaz kendinden çubuk desenli özel bir kumaş kullanıldı. Bu file çubuklar forma içindeki hava sirkülasyonunu maksimize ederken formaya da şık bir görünüm kazandırıyor.”Beşiktaş 22-23 Adidas Deplasman Forması

“Deplasman formasında ise kulübün tarihinde önemli yeri olan siyah-beyaz çubuklu forma yeniden yorumlanıyor. Geçmiş sezonlarda siyah ağırlıklı tasarlanan forma bu kez beyaz forma ile ortak bir tasarım diline sahip olacak şekilde beyaz ağırlıklı olarak tasarlandı.”

Beşiktaş 22-23 Adidas Alternatif Forması

“Alternatif formada kullanılan renk ve desenler kartal tüyü deseninin adidas’ın futuristik tasarım dili ile harmanlanması neticesinde elde edildi. Bu forma aynı zamanda günlük stil forma konseptine güzel bir örnek olarak yeni sezonda yerini alıyor.”