Beşiktaş 21-22 Adidas Formaları TANITILDI

Beşiktaş 21-22 Adidas Kits RELEASEDBeşiktaş 21-22 Adidas Formaları

Beşiktaş’ın 2021-2022 sezonu boyunca giyeceği, adidas’ın hazırladığı formaların tanıtımı, bugün boğazda bir teknede düzenlenen özel bir davetle yapıldı. #BeşiktaşSensin sloganıyla tanıtılan formalar saat 19:03’te lansmanla eş zamanlı olarak satışa sunuldu.

Beşiktaş 21-22 Adidas İç Saha Forması

“Futbolun merkezi olan İstanbul gibi bir şehirde öne çıkmak zordur. Beşiktaş taraftarlarının bu renkleri gururla taşımasının sebebi de bu. Bu iç saha forması, beyaz, kırmızı ve siyah tasarımı ile çarpıcı bir ifade kazanırken kulüp arması ile taraftarların futbol tutkusunu yansıtır. İç saha formalarında Beşiktaş taraftarının en heyecanlı anlara tanıklık eden, en güzel kutlamalara ev sahipliği yapan İstanbul Boğazına atıfta bulunuldu. Formalar, Boğaz’ı sahiplenen takım olan Beşiktaş’ın Siyah-Beyazlı taraftarına adanıyor. İç saha formalarının ense kısmında “ÖNCE BEŞİKTAŞ VARDI” sloganının yazılı olduğu bir şerit bulunuyor. adidas’ın Stadium to Street konseptiyle hazırladığı formaları taraftarlar günlük hayatta da rahatça giyebilecek.”Beşiktaş 21-22 Adidas Deplasman Forması

“Deplasman formasında Beşiktaş’ın simgesi Kara Kartal’ın heybetli duruşu sergileniyor. ‘Çünkü kartallar, kartallarla uçar’ diyen adidas, kartal temalı deplasman formaları ile takıma ilham verip cesaretlendirirken, taraftarlara her zaman, her yerde Kara Kartal’ın gücünü hissettirecek. Bu forma da bu sezondaki diğer formalar gibi, deplasmanda takımını hiçbir zaman yalnız bırakmayarak evinde hissettiren ve her zaman, her koşulda takımını, simgesi olan Kara Kartal’ın sahip olduğu mücadeleci ruh ile destekleyen Beşiktaş taraftarına adandı. Deplasman formalarında EMBOSS baskı teknolojisi ile kumaş yüzeyine kartal tüylerinden ilham alınan parlak bir desen uygulandı.”

Beşiktaş 21-22 Adidas Alternatif Forması

“Beşiktaş taraftarı, takımını sonuna kadar destekler. Bu üçüncü takım forması, maç günü Vodafone Park’taki tutkulu taraftarlar tarafından açılan dev bayraktan ilham alır. Çift renk ince çizgili yüzeyi ile etkileyici bir tarz ortaya koyan forma, takım arması ile tamamlanır. Hem iç saha hem deplasman maçlarında kullanılacak alternatif taraftar formalarında geçmişten esinlenildi. Beşiktaş’ın son dönemde benimsediği öze dönüş hareketine ve sahip olduğu köklü geçmişe atfedilen bu tasarım, sevenlerine Beşiktaşlı olmanın gururunu hissettirirken, Beşiktaş’ın semt ruhunu dünyanın dört bir yanındaki taraftarlara yaşatacak. Taraftar formalarının ense kısmında iç saha formasında olduğu gibi “ÖNCE BEŞİKTAŞ VARDI” sloganının yazılı olduğu bir şerit bulunuyor.”