YAKIN PLAN | Beşiktaş 20-21 Adidas Formaları

Beşiktaş’ın yeni sezon formalarını esvaphane ve efsane çubuklu editörleri değerlendirdi.Beşiktaş 20-21 Adidas İç Saha Forması

Beşiktaş’ın yeni sezon beyaz forması, kollarda da devam eden diyagonal parçalı bir tasarıma sahip. Kolucunda kırmızı detaylar bulunan Beşiktaş Adidas 20-21 iç saha forması, siyah logolarla tamamlanıyor.

“Adidas Beşiktaş JK 20/21 İç Saha Forması, gövdeyi çapraz olarak bölen yalın ve klasik tasarımıyla güçlü bir duruş sergiler. Beşiktaş’ın 2020/21 sezonu iç saha forması, efsane 90-91 sezonu formalarından esinlenerek hazırlandı.”

Beşiktaş 20-21 Adidas Deplasman Forması

Beşiktaş’ın yeni sezon deplasman forması, Condivo 20 kalıbı kullanılarak oluşturuldu. Çubuklu tasarıma sahip Beşiktaş 20-21 Adidas deplasman forması, beyaz kontürlü siyah logolarla tamamlanıyor.

“Adidas Beşiktaş JK 20/21 İç Saha Forması, Beşiktaş’ın simgelerimizden olan çubuklu formadan ilhamla, ”pinstripe” tasarım detaylarıyla yeniden yorumlandı.”

Beşiktaş 20-21 Adidas Alternatif Forması

Beşiktaş’ın yeni sezon alternatif forması, 1 sene aranın ardından yeniden kırmızı renkte tasarlandı. Omuzlarında kartal kanadı deseni bulunan Beşiktaş 20-21 Adidas alternatif forması, siyah detaylarla tamamlanıyor.

“Beşiktaş armasındaki Türk bayrağında yer alan cesur kırmızı renkten ilhamla oluşturulan Adidas Beşiktaş JK 20/21 3. Forması, kollardaki kartal tüyü desenleri ile dikkat çekiyor.”Beşiktaş 20-21 yeni sezon Adidas formalarına dair esvaphane ve efsane çubuklu editörlerinin değerlendirmeleri ve formalara puanları formacast’in altıncı bölümünde.

formacast, youtube forma kanalında.