AS Roma 19-20 Alternatif Forması SIZDI! AS Roma 19-20 Third Shirt LEAKED!

AS Roma’nın önümüzdeki sezon kullanacağı alternatif formaya dair ilk bilgiler sızdı, bu bilgiler ışığında biz de ilk çizimimizi sizinle paylaşıyoruz.AS Roma 2019-2020 Third Shirt | Prediction

AS Roma’nın yeni alternatif forması, Nike’nin gelecek sezon için tasarladığı yeni Vapor kalıbıyla gelecek. Yeni kalıbın dikkat çeken yanları koluçlarının geri dönmüş olması ve klasik yakaları andıran yeni yaka stillerinin eklenmesi. Kalıbın diğer varyasyonlarını da önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşıyor olacağız. Ayrıca önümüzdeki sezon formaların gövdesinde yer alan desenleri sık sık kollarda da göreceğimizi ekleyelim.

AS Roma’s new third jersey will come with a new Vapor template designed by Nike for next season. The remarkable aspects of the new template are the return of the armends and the addition of new collar styles that resemble the classic collars. We will be sharing with you the other variations of the template in the coming days. In addition, next season we will see on the arms the patterns that on the body.Roma, geçtiğimiz sezonlarda olduğu gibi önümüzdeki sezon da Nike sponsorluğundaki elit takımlarla ortak seride bir alternatif formaya sahip olacak. Bu serinin önümüzdeki sezon için belirlenen teması ise 90’lar. Nike’nin geçmişte formalarda da kullanılan yazılı logosu alternatif formalarla futbol sahalarına geri dönecek. Formalarda polo yakayı andıran ve 90’larda çeşitli varyasyonlarını gördüğümüz klasik bir yaka kullanılacak. Ayrıca formalarda yine 90’larda çokça kullanılan isimlerden, logolardan veya çeşitli formalardan türetilen desenler yer alacak. Edindiğimiz bilgiler ışığında yaptığımız bu çizimin bir tahmin olduğunu hatırlatmakla beraber formanın büyük ölçüde bu şekilde görüneceğini de söyleyebiliriz.

Roma will have third jersey that same theme with other Nike Elite teams as in previous years. The theme of 3rd kits for the upcoming season is the 90’s. Nike Sportswear logo used in the past also in the jersey will return to the football field with upcoming season’s third jerseys. In the third jerseys, a classic collar will be used that looks like a polo collar as we have seen several variations in the 90’s. Also, patterns that inspired from names, logos or various jerseys as in the 90’s will be in the jerseys. The drawing that making in the light of the information we have obtained is a prediction but we can say that the jersey will probably look like this way.