Adidas 20-21 ve Euro2020 “Condivo20” Kalıbı SIZDI! Adidas 20-21 & Euro2020 “Condivo20” Template LEAKED!

Adidas’ın 2020-2021 sezonunda ve Euro 2020’de kullanacağı “Condivo20” kalıbı sızdı.Condivo ailesinin yeni üyesi, Adidas’ın yeni kaleci forması “AdiPro20″de de gördüğümüz fırça deseni ile geliyor. Geçtiğimiz iki sezonda Condivo18 ve Tiro19’un üstlendiği görevi önümüzdeki sezon Condivo20 devralacak ve milli takımlardan kulüp takımlarına kadar birçok takımda bu formayı göreceğiz. Beşiktaş ve Fenerbahçe’nin alternatif formaları da bu tasarımda ve bu kalıpta olacak, yalnızca renkler değişecek. 

The new member of Condivo family will be coming with brush pattern which we saw on Adidas’ new goalkeeper template “AdiPro20”. Condivo20 will take over the mission that condivo18 and Tiro19 done at previous two seasons and we will see this jersey in many teams from national teams to club teams.

Condivo20 aynı zamanda Adidas’ın yeni sezon formalarında kullanacağı kalıba da ilk bakışı atmamızı sağlıyor. Kalıbın dikkat çeken noktaları; üç bantın kısalmış ve özgürleşmiş olması, kalın yaka ve kalın kol uçları, göğüsten sırta kadar uzanan reglan kol kesimi.

The Condivo20 also gives us a chance to take first look at the template that Adidas will use in their new season jerseys. The remarkable aspects of the new template; shortened and liberated three bands, bold collar and bold arm ends, raglan arm cut that continued from chest to back.Önümüzdeki sezon birçok takımda birçok renk kombinasyonuyla göreceğimiz Condivo20’nin katalog için hazırlanan birkaç versiyonunu sizinle paylaşıyoruz.

We’ll share a few versions Condivo20 which produced for the catalog. We will see in many teams in many different color combinations next season.