SON GÜNCELLEME! | Galatasaray 19-20 Parçalı İç Saha Forması SIZDI!

Galatasaray’ın önümüzdeki sezon kullanacağı parçalı iç saha formasının resmi satış fotoğrafları da sızdı.Galatasaray 2019 – 2020 İç Saha Forması Resmi Satış FotoğraflarıGalatasaray 2019-2020 I96 Anthem Jacket | Home

Gelecek sezon seremoni ceketi olarak kullanılacak I96 serisi aynı zamanda formalar hakkında da bize çeşitli ipuçları veriyor. Galatasaray’ın seremoni ceketi de formada ton farkıyla oluşturulmuş çubuklu görünümü ve siyah detayları gösteriyor.

Galatasaray 2019 – 2020 İç Saha Forması

Galatasaray’ın yeni parçalı forması ton farkıyla oluşturulmuş çubuklu desenlerden oluşacak. Formanın ana detay rengi siyah. Formanın şort ve konçlarının da siyah olması çok yüksek bir ihtimal. Formanın ikinci şortu ise kırmızı renkte olacak. Edindiğimiz yeni bilgiler ışığında Galatasaray’ın yeni iç saha forması için tahmini çizimimizi güncelliyoruz. Edindiğimiz bilgiler ışığında yaptığımız bu çizimin bir tahmin olduğunu hatırlatmakla beraber formanın büyük ölçüde bu şekilde görüneceğini de söyleyebiliriz. Ayrıca bu çizimin bu forma için yaptığımız son çizim olduğunu, forma resmen tanıtılana kadar çok büyük bir sürpriz olmazsa güncellenmeyeceğini, dolayısıyla elimizdeki bilgilerle ortaya çıkan nihai sonuç olduğunu belirtelim.

Galatasaray’ın yeni parçalı forması, UEFA Kupası şampiyonluğunun 20. yılına ithafen kupanın kazanıldığı sezon giyilen iç saha formasından esinlenilerek tasarlandı. O sezon giyilen çubuklu iç saha formasıyla aynı sayıda çubuk, Galatasaray’ın yeni parçalı formasına işlendi. Formanın yakasının siyah olmasının sebebinin de ilham alınan formanın füme yakası olduğunu söyleyebiliriz.Son iki sezondur parçalı formanın arkasını sarının egemenliğine teslim eden Nike, 2019-2020 sezonundan itibaren kırmızı sırta geri dönüyor. Taraftar formalarının arkası sızan resmi satış fotoğraflarında görüldüğü üzere tamamen kırmızı olacakken, futbolcuların giyecekleri formaların bel kısmında parçalı deseni olacak mı henüz bilmiyoruz.

Galatasaray’ın yeni iç saha forması, Nike’nin gelecek sezon için tasarladığı yeni Vapor kalıbıyla gelecek. Yeni kalıbın dikkat çeken yanları koluçlarının geri dönmüş olması ve klasik yakaları andıran yeni yaka stillerinin eklenmesi. Kalıbın diğer varyasyonlarını da önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşıyor olacağız. Ayrıca önümüzdeki sezon formaların gövdesinde yer alan desenleri sık sık kollarda da göreceğimizi ekleyelim.

Formanın olası siyah şort siyah konç kombininde nasıl görüneceğini de yaptığımız çizimlerle açıklamaya çalışalım.12 thoughts on “SON GÜNCELLEME! | Galatasaray 19-20 Parçalı İç Saha Forması SIZDI!

 1. Bence tasarım model ve kalıp konusunda Nike, Adidas’ın çok önünde. Yeni sezon formalarını da beğendim yakadaki siyah detay, siyah şort ve konç ile bütünlük oluşturuyor. Her sene tam parçalı diye tutturan tayfayı da anlamak imkansız. Parçalıdan şaşmamak şartıyla her sene değişik tasarımlar yapılabilir. Hem ticari hem de estetik açıdan böylesi çok daha iyi

 2. nike yerine adidas isteyen cahildir ve bu isten anlamiyordur.

  adidas’i da gördük ne yaptilar.

  nike hepsinden iyi. insallah ömür boyu nike ile kaliriz.

  • BU iş zevk işidir. Asıl cahillik sizin beğendiğinizi beğenmiyor diye baskasına cahil demektir. Lütfen bir an önce geberin de ülkenin önü açılsın AQ =)

 3. Gayet başarılı bir forma. adidas severlere beşiktaş ve fener formalarına bakıp tavsiyelerini gözden geçirmeye davet ediyorum. Hersene tam parçalı forma tabiki çıkarmayacaklar. Bir önceki seneden farkı olmayacağı için satılmayacaktır. Ancak genel olarak parcalı buna benzer kullanılacak işte.

 4. Adidas daha kötü bu forma daha guzel siyah detaylar guzel gorunuyor birde numara isim fontu degisirse muhteşem olur

 5. allah rızası için şu nıke le yolları ayırın adidasa geçin koskoca galatasaray paçavraya döndü

Bir Cevap Yazın