GÜNCELLENDİ! | Galatasaray 19-20 Parçalı İç Saha Forması SIZDI!

Galatasaray’ın önümüzdeki sezon kullanacağı parçalı iç saha formasına dair yeni bilgiler sızdı.Galatasaray 2019-2020 I96 Anthem Jacket | Home

Gelecek sezon seremoni ceketi olarak kullanılacak I96 serisi aynı zamanda formalar hakkında da bize çeşitli ipuçları veriyor. Galatasaray’ın seremoni ceketi de formada ton farkıyla oluşturulmuş çubuklu görünümü ve siyah detayları gösteriyor.

Galatasaray 2019 – 2020 İç Saha Forması

Galatasaray’ın yeni parçalı forması ton farkıyla oluşturulmuş çubuklu desenlerden oluşacak. Formanın ana detay rengi siyah. Formanın şort ve konçlarının da siyah olması çok yüksek bir ihtimal. Formanın ikinci şortu ise kırmızı renkte olacak. 

Son iki sezondur parçalı formanın arkasını sarının egemenliğine teslim eden Nike, 2019-2020 sezonundan itibaren kırmızı sırta geri dönüyor. Formanın bel kısmında artık UEFA tarafından zorunluluk haline gelen parçalı bir kısım da yer alacak. Sırt kısmının kırmızıya dönmesiyle birlikte taraftara satılacak formaların sırtının tamamen parçalı olması da ihtimaller dahilinde.Edindiğimiz yeni bilgiler ışığında Galatasaray’ın yeni iç saha forması için tahmini çizimimizi güncelliyoruz. Edindiğimiz bilgiler ışığında yaptığımız bu çizimin bir tahmin olduğunu hatırlatmakla beraber formanın büyük ölçüde bu şekilde görüneceğini de söyleyebiliriz.

Galatasaray’ın yeni iç saha forması, Nike’nin gelecek sezon için tasarladığı yeni Vapor kalıbıyla gelecek. Yeni kalıbın dikkat çeken yanları koluçlarının geri dönmüş olması ve klasik yakaları andıran yeni yaka stillerinin eklenmesi. Kalıbın diğer varyasyonlarını da önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşıyor olacağız. Ayrıca önümüzdeki sezon formaların gövdesinde yer alan desenleri sık sık kollarda da göreceğimizi ekleyelim.8 thoughts on “GÜNCELLENDİ! | Galatasaray 19-20 Parçalı İç Saha Forması SIZDI!

  1. Adidas daha kötü bu forma daha guzel siyah detaylar guzel gorunuyor birde numara isim fontu degisirse muhteşem olur

  2. allah rızası için şu nıke le yolları ayırın adidasa geçin koskoca galatasaray paçavraya döndü

Bir Cevap Yazın