Fenerbahçe 21-22 Puma Formaları

Fenerbahçe 21-22 Puma KitsFenerbahçe x Puma 21-22

Fenerbahçe x Puma anlaşması resmileşti. Sarı-lacivertlilerin formalarını 2021-2022 sezonundan itibaren Puma üretecek. Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları, Puma’nın 2021 Sonbahar satış listesinde yerini aldı. Anlaşmanın kesinleşmesiyle birlikte yeni sezon formalarına dair ilk bilgiler de “Gol de Sergio” youtube kanalı tarafından sızdırıldı.

Fenerbahçe 2021-22 Puma yeni sezon formalarına dair ilk bilgiler, esvaphane ve çubuklumag editörlerinin tahminleri ve yorumları ile birlikte formacast aktüel’de.

formacast aktüel, youtube forma kanalında.Fenerbahçe 21-22 Puma iç saha formasında kullanılacak sarı tonu olarak “blazing yellow” seçilirken, lacivert tonu olarak ise “medieval blue” seçildi. Puma’nın yeni sezon kalıbıyla tasarlanan formada çubukların içine yerleştirilmiş palamut desenleri bulunuyor.

Fenerbahçe 21-22 Puma deplasman formasında ana renk olarak “glacier grey” isimli gri tonu ve beyaz kullanılırken, detay rengi olarak ise “medieval blue ” ismindeki mavi kullanılacak.

Fenerbahçe’nin de dahil olduğu elit kategori takımların alternatif formalarında Puma yenilikçi bir tasarım kullanacak. Ortak kalıpta tasarlanan Puma 21-22 alternatif formalarında arma yerine kulüp isimleri kullanılırken armalar ise forma kumaşına tonal grafik şeklinde işlendi.Puma sponsorluğundaki takımlar önümüzdeki sezon, Puma kataloğunda yer alan “Team Ultimate” kalıbını kaleci forması olarak kullanacaklar.